Piknik klas pierwszych

Dnia 21 czerwca 2018 r. odbył się piknik klas pierwszych. Uczniowie razem z rodzicami i wychowawczyniami piekli mufinki i robili smaczne owocowe koktajle. Po zajęciach kulinarnych odbyła się wspólna zabawa i spożywanie przygotowanych pyszności na świeżym powietrzu. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

Wycieczka klasowa I b

W dniu 20 czerwca 2018 r. dla uczniów klasy I b odbyła się wycieczka tramwajem konnym, po której cała klasa wspólnie udała się na gminny plac zabaw i lody. Przejażdżka po okolicznych lasach naszej Gminy i poznanie jej walorów turystycznych sprawiło dzieciom wielką radość. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu przejażdżki, za zapewnienie nam atrakcji i mile spędzony czas.

Dodała: Izabela Kiepura