Andrzejki

Z okazji Andrzejek dnia 25 listopada 2022r. przedstawiciele Samorządu Szkolnego: Alicja Pielech, Nadia Mróz, Igor Sanocki, Hanna Brewka i Milena Uruska przygotowali uczniom klas I-III miłą niespodziankę- były nią wróżby i zabawy andrzejkowe, w której mogli dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, miłość czy może jakaś inna niespodzianka. Wszyscy wesoło i z uśmiechem na twarzy wspominają przyjemną zabawę.

Mikołajki

 6.12.2022 r. to data, którą zna każde dziecko i dorosły. Mikołajki w naszej szkole już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń. W tym roku również nie zabrakło radości i uśmiechów. Samorząd Uczniowski w strojach Mikołajek (Alicja Pielech i Nadia Mróz) i Świętego Mikołaja (Igor Sanocki) witał w klasach uczniów słodkimi cukierkami. Wszyscy uczniowie ubrani byli w stroje z akcentem mikołajkowym. Magia świąt zawitała w progi naszej szkoły.

 

Wyniki konkursów bożonarodzeniowych

 Dnia 16 grudnia jak co roku o tej porze rozstrzygnięty został konkurs bożonarodzeniowy. W tym roku uczestnicy wykonali bombkę i kartkę bożonarodzeniową. Wszystkie prace były sprzedawane na kiermaszu, który odbył się podczas Gminnej Wigilii w Lubniewicach 18 grudnia. Uczestnikom konkursu gratulujemy !!!.

Wręczenie nagród odbędzie się w czwartek 22 grudnia podczas apelu.

 

Nagrodzeni uczestnicy:

Kl. I-III ,,Bombka”

I miejsce Szymon Słoński kl. I a

II miejsce Julian Kozakiewicz kl. I a

III miejsce Zuzanna Sas kl. I a i Sandra Koper II a

Kl. I-III ,,Kartka bożonarodzeniowa”

I miejsce Aleksandra Szymaniak kl. III a

II miejsce Wojciech Zgierski kl. III a

III miejsce Oliwia Rerak kl. III a i Mikołaj Podgórski I a

Kl. IV-VIII ,,Bombka”

Wyróżnione: Ola Piskurewicz kl. IV b

Lena Piskurewicz kl. IV b

Wiktoria Pisarewicz kl. IV a

 

Kl. IV-VIII ,,Kartka bożonarodzeniowa”

I miejsce Ola Piskurewicz kl. IV b

II miejsce Lena Piskurewicz kl. IV b

III miejsce Oliwia Orzechowska kl. IV b