Zabawa karnawałowa

0
804

Tegoroczny bal karnawałowy odbył się w piątek, dnia 08 lutego 2018 roku, w czasie trwania trzeciej i czwartej godziny lekcyjnej. Zabawa została przygotowana i przeprowadzona przez przedstawicieli Szkolnej Grupy Wolontariatu. Na imprezę zostali zaproszeni wszyscy uczniowie klas I – III SP wraz z wychowawcami. Zabawa karnawałowa wzbudziła u najmłodszych uczniów naszej szkoły bardzo wiele radości i uśmiechów na twarzy. Rodzice zadbali o piękne stroje i przebrania, które umożliwiły wcielenie się uczniów w wiele postaci. Prowadzący animatorzy zachęcali do tańca przy skocznej muzyce. Odbyło się również kilka konkurencji i zabaw grupowych np. taniec z balonami, krzesła, gra muzyka, taniec z piłką, za które uczniowie zwycięzcy otrzymali słodkie upominki. Na zakończenie balu wszyscy uczestnicy, otrzymali wykonane wcześniej przez wolontariuszy, kolorowe balony w kształcie piesków. Wolontariusze zaangażowani w przygotowanie i przeprowadzenie zabawy karnawałowej: Amelia Bednarczyk, Patryk Kronkowski, Martyna Czech, Mateusz Wiącek, Adrian Mencweld, Wiktor Ralcewicz, Milena Grzeszczak, Patrycja Motylińska, Marcysia Szewczykowska, Weronika Murmyłło, Gabrysia Tadysz, Karolina Guła. Obsługa sprzętu: Tomek Kowalewski, Piotrek Pyrek. Bal uznajemy za udany!

Dodała: Katarzyna Kosmalska