Dnia 26 czerwca 2020 r. w auli szkolnej pożegnano klasę VIII, pozostali wychowawcy rozdali świadectwa i spotkali się z uczniami na powietrzu na terenie wokół szkoły.
Gratulujemy wszystkim uczniom nagrodzonym, prymusowi szkoły Julii Piskurewicz oraz uczniom, którzy otrzymali stypendium: Jakub Rusakiewicz, Amelia Wierucka, Hanna Biegowska, Hanna Ciesielska, Olga Gerber, Aleksandra Adamska, Nataniel Kuzajewski, Maciej Śiwiński, Julia Piskurewicz, Igor Kononowicz,Maciej Jurczyk, Gabriela Nindorera, Justyna Kilinkiewicz, Alicja Przybyłek.

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu

Klasa I a: Zofia Kowalewska, Wiktoria Pisarewicz, Gabriel Niewiadomski, Filip Swędrowski, Oliwier Sobolewski, Oliwia Szatyńska.

Klasa I b: Oskar Kostański, Lena Piskurewicz, Aleksandra Piskurewicz, Oliwia Orzechowska, Nina Tymeczko, Kaja Gerszewska, Oliwia Orzechowska, Błażej Radulski, Jędrzej Podbereski.
Klasa II a: Hanna Brewka, Tymoteusz Mazur, Mateusz Nawrot, Weronika Przepióra, Fabian Bartkowiak.

Klasa II b: Igor Sanocki, Anita Ragiel, Wojciech Komar, Mateusz Ciesielski, Igor Mróz, Piotr Kozakiewicz, Jagoda Jeda, Michalina Afranowicz.

Klasa III a: Marta Kręcichwost, Maja Kiersztan, Alicja Pielech, Zuzanna Kowalewska, Feliks Stankiewicz, Daria Ludwiczak, Nikola Dec, Alicja Zaborska.

Klasa III b: Nadia Mróz, Filip Kononowicz, Milena Kilinkiewicz, Aleksander Pezda, Katarzyna Gontarczyk, Oliwia Szwajkowska, Barbara Nieciejewska, Gabriel Brewka, Alan Bernaś, Jennifer Ziędalska.

Klasa IV: Nataniel Kuzajewski, Gabriela Nindorera , Aleksandra Gatzka, Miłosz Jaskuła, Barbara Broda.

Klasa V a: Aleksandra Adamska, Hanna Biegowska, Tomasz Wolanin, Fryderyk Hardyk, Jakub Kostański, Hanna Czech.

Klasa V b: Julia Piskurewicz, Justyna Kilinkiewicz, Amelia Lipiecka, Weronika Białęcka, Bartosz Szafirowicz , Nikodem Jagiełło, Mateusz Kuzajewski, Borys Bernaś, Bartosz Grochowina.

Klasa VI a: Hanna Ciesielska: Amelia Wierucka, Olga Gerber, Tobiasz Jaskuła, Paulina Pezda, Wiktor Sanocki.

Klasa VI b: Oliwia Kaźmierczak, Patrycja Motylińska, Jakub Kmita, Wiktoria Wąsowicz.

Klasa  VII  a: Maciej Jurczyk, Jakub Rusakiewicz, Jakub Boruta, Nikola Gałka, Hanna Kosela, Oliwia Wierzbińska, Aleksandra Bugdalska, Amelia Sałkiewicz.

Klasa VII b: Igor Kononowicz, Milena Weryńska, Milena Pezda, Mateusz Pielech.

Klasa VIII: Maciej Siwiński, Aneta Musiałowska, Amelia Kulik, Gabriela Zgierska, Karolina Guła, Alicja Przybyłek.

Życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji

Dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lubniewicach

Dodała: Aldona Mackiewicz