W dniu 24.06.2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W apelu uczestniczyli: Burmistrz Lubniewic Radosław Sosnowski, Proboszcz Parafii Lubniewice ks. Janusz Woźniak. Apel rozpoczął od przekazania sztandaru szkoły, następnie Burmistrz Lubniewic Radosław Sosnowski oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lubniewicach Renata Kaczmarek podziękowali odchodzącej na emeryturę Pani Barbarze Sembratowicz za wieloletnią pracę, za wysiłek i trud wychowawczy.
Podczas uroczystości wręczono nagrody:

• za zdobycie tytułu Prymusa Szkoły: Filipowi Kononowiczowi – średnia 5,93 zachowanie wzorowe
  • za zdobycie stypendium w II semestrze roku szkolnego 2021/2022 ufundowanego przez Burmistrza Lubniewic. Stypendia otrzymali:

Mateusz Nawrot za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
Tymoteusz Mazur za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
Piotr Radwański za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
Igor Mróz za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
Mateusz Ciesielski za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
Piotr Kozakiewicz za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
Igor Sanocki za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
Maja Kiersztan za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
Marta Kręcichwost za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
Alicja Pielech za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
Nadia Mróz za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
Filip Kononowicz za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
Julia Piskurewicz za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
Zuzanna Kluszczyk za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
Hanna Ciesielska za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
Olga Gerber za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
Amelia Wierucka za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

• uczniom wyróżniającym się w nauce w poszczególnych klasach
  • Hannie Ciesielskiej i Piotrowi Bakselerowiczowi za obsługę sprzętu nagłaśniającego
  • Amelii Wieruckiej, Martynie Broniek i Szymonowi Sobeckiemu za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym
  • Patrycji Motylińskiej, Oldze Gerber, Paulinie Peździe, Wiktorii Świercz, Milenie Grzeszczak, Sandrze Ząbek, Mai Rutnickiej, Paulinie Bakselerowicz,

Amelii Wierucka, Zuzannie Kluszczyk za aktywność w Szkolnej Grupie Wolontariatu „Razem lepiej”

• nagrody za wysokie wyniki w nauce dla uczniów z Osiecka ufundowane przez Urząd Gminy w Bledzewie oraz Radnych z Gminy Bledzew. Nagrody otrzymali: Hanna Brewka, Mateusz Ciesielski, Igor Mróz, Nadia Mróz, Amelia Wierucka, Hanna Ciesielska, Olga Gerber i Paulina Pezda.

Wręczono także zaświadczenia za uzyskanie Tytułu Finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego Hannie Ciesielskiej i Zuzannie Kluszczyk oraz

Na koniec apelu Amelia Lipiecka i Hanna Czech w imieniu klas siódmych pożegnały i wręczyły absolwentom klas ósmych pamiątkowe tabliczki.