27 maja 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka wzięli udział w IX Otwartych Mistrzostwach Powiatu Sulęcińskiego w Tabliczce Mnożenia. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III a – Amelia Wierucka, Olga Gerber, Tobiasz Jaskuła i Damian Komar, klasy V a – Aneta Musiałowska i klasy V b – Karolina Guła, Sebastian Środa i Marcin Mai Van. Sebastian Środa zwyciężył w kategorii C-V i zajął I miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej chłopców. W tej klasyfikacji wysokie V miejsce zajął Marcin Mai Van. W ogólnej klasyfikacji nasza szkoła zajęła V miejsce. Nasza reprezentacja startowała w niepełnym składzie, ponieważ przedstawiciele klasy IV nie mogli brać udziału w zawodach. Zawodników do mistrzostw przygotowywała Maria Jęchorek.

Dodała: Maria Jęchorek