Dnia 25 marca 2015 roku przedstawiciele Szkolnej Grupy Wolontariatu po grudniowej  i styczniowej zbiórce odwiedzili Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Azorki” w Gorzowie Wlkp. Uczniowie przekazali pracownikom zebrane produkty żywnościowe oraz kołdry i koce dla przebywających w schronisku psów. Wolontariusze zwiedzili schronisko, poznali historię wybranych zwierząt, dowiedzieli się na czym polega i jakie są zasady wirtualnej adopcji oraz uświadomili sobie jak ważna i odpowiedzialna jest decyzja wynikająca z chęci posiadana zwierzęcia domowego. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za wsparcie i pomoc w zbiórce. Wolontariusze biorący udział w akcji: Karolina Mencweld, Dominika Jenek, Przemek Gonera, Jakub Janiszewski, Aleksandra Kuzajewska, Jadwiga Can, Wiktoria Piskorska.