15 października 2015 r. naszą szkołę odwiedził PAN LEŚNICZY – ADAM CIESIELSKIz Nadleśnictwa Skwierzyna. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z klasy II a. Głównym punktem spotkania była pogadanka nt. „Las i jego mieszkańcy”. Pan leśniczy uczył dzieci rozpoznawania drzew, opowiadał o zwierzętach, których domem jest las. Podczas spotkania z naszym Gościem, dzieci zadawały wcześniej przygotowane pytania. Rozmowa z leśnikiem pomogła dzieciom wzbogacić swoją wiedzę o nowe informacje i ciekawostki dotyczące świata przyrody. Poza tym utrwaliły sobie wiadomości na temat tego, jakie znaczenie ma w naszym życiu las. Pan Ciesielski wręczył dzieciom książki o lesie. Na pożegnanie – chcąc podziękować za miłe spotkanie – dzieci wręczyły leśniczemu dyplom – podziękowanie i bukiet kwiatów. Dla wszystkich była to ciekawa lekcja przyrody, za którą bardzo dziękujemy !