„Zielona Szkoła, Zielone Przedszkole”

0
1062

W roku szkolnym 2019/2020 Szkoła Podstawowa w Lubniewicach brała udział w XXIII edycji akcji edukacyjno – konkursowej „Zielona Szkoła, Zielone Przedszkole”. Zebraliśmy: 1412 kg makulatury, 355 kg butelek PET, 148 kg baterii, 22 kg kartoników po mleku i napojach, 2 kg zużytych płyt CD/DVD.

Najwięksi zbieracze w klasach I – III to: Dominik Uruski, Milena Uruska, Oliwia Orzechowska, Oskar Tomaszewski, Oliwia Tomaszewska, Nina Tymeczko, Nikola Dec, Alan Bernaś, Katarzyna Gontarczyk, Franciszek Lubecki.

Najwięksi zbieracze w klasach IV – VIII to: Filip Raszka, Gabriela Zgierska, Justyna Kilinkiewicz, Borys Bernaś, Klaudia Vel Wrzal Kosowska, Marika Vel Wrzal Kosowska, Dawid Piskorski, Aleksandra Gatzka, Jakub Kostański.

Zwycięzcom – gratulujemy!

W związku z zaistniałą sytuacją, uczniom biorącym udział w akcji, nagrody zostaną wręczone po wakacjach. Wyjątkiem są uczniowie, którzy opuszczają mury naszej szkoły – nagrody otrzymali na zakończenie roku szkolnego.

Wszystkim, zaangażowanym w konkursie, serdecznie dziękujemy!

Dodała: Jolanta Bernaś